iqos cihaz modelleri karşılaştırması

iQOS 3, Multi ve iQOS 2.4 Plus Karşılaştırması Leave a comment

iQOS 3, Multi ve iQOS 2.4 Plus Karşılaştırması. iQOS Modelleri arasındaki farklar nelerdir? Hangi Model iQOS Cihaz Satın Almalıyım? Bu ve buna benzer bir çok sorulara sizler için iQOS34.com farkı ile cevap vereceğiz.

iQOS Yeni Nesil cihaz piyasaya sürüldükten sonra çok geçmeden iQOS Multi ve iQOS 3 modeli satışa sunuldu. Satın almak isteyen kişilerin hangi modeli seçecekleri kafa karışıklığına yol açsada en başta şunu ifade etmeliyiz ki, Şarj kutulu cihaz modelleri olan iQOS 2.4 Plus ve iQOS 3 modeli öncelikli tavsiyelerimiz arasındadır.

iQOS 3 ile Gelen Yenilikler Nelerdir?

Değiştirilebilir Isıtıcı (iQOS 3 Holder) ve Tutucu kapağı olması en önemli ayrıcalıkları arasında yerini alıyor. Yandan açılan özel tasarım şarj kutusu ile avuca oturan ve oldukça kullanışlı bir konfor sunması, son çıkan iQOS 3 modelini ön planda tutmaktadır.

iQOS Cihaz Modellerinin Karşılaştırılması

ÖZELLİKLERİiQOS 2.4 PlusiQOS 3iQOS 3 Multi
Şarj Süresi120 Dk.75 Dk.75 Dk.
Pil Ömrü30 Heets Uygulama20 Heets Uygulama10 Heets
Isıtıcı Şarj Süresi4.10 Dakika3.30 DakikaŞarj Kutusu Yok
Şarj konektörüMikro USBMikro USB-CMikro USB-C
Ağırlık119 Gram121 Gram46 Gram
Boyutlar113 x 51 x 22 mm115 x 46 x 23 mmAvuçiçi Uyumu
BluetoothVarVarVar
RenklerLacivert – BeyazSiyah, Beyaz, Gece Mavisi, GoldSiyah, Beyaz, Gece Mavisi, Gold
İndirimli Fiyat550 TL1150 TL950 TL
Hediyesi1 Kutu Heets1 Kutu Heets1 Kutu Heets
TeslimatKapıda Nakit ÖdemeKapıda Nakit ÖdemeKapıda Nakit Ödeme

iqos modelleri

Uzun Soluklu iQOS Deneyimi Sonrası

Tarafsız Amerika inceleme sitesi olan iQOSMag tarafından yapılan incelemeler sonucunda, cihazlar arasında ciddi bir fark görülmediği belirtilmektedir. Yukarıda yer verilen tabloda da, teknik özellikleri bunu açıkça ifade ediyor. Sizin için uygun model, tasarım ve en önemlisi bütçe hangi cihazı alacağınıza karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Kullanımı, esnekliği, cihaz yapısı ve teknik özellikleri, hangi cihazı alırsanız alın sizi asla pişman ettirmeyecektir.

iQOS 3 Genişlik bakımından diğer modellere göre gözle görülür küçük bir genişlik ebatına sahipken, hızlı şarj ve 3 dakika gibi bir sürede iQOS 3 Holder şarj olması gerçekten taktire değer bir özelliği ön planda tutuyor.

iQOS 3 Modelinin Şarj Kutu Süresi

iQOS 3 Özel Şarj Kutusu Isıtıcıyı (Holder) 20 Kez Şarj edebilmektedir. Bu sürede sizin 1 günlük kullanımınız için gayet yeterli bir süredir. Yine yukarıda ki tabloya göre iQOS 3 Şarj Kutusu 75 dakika gibi bir sürede tam dolum sağlarken, iQOS 2.4 Plus 2 saatlik bir sürede tam dolum sağlamaktadır.

iQOS Cihazlarını Şarj Etme Noktasında Önemli Hatırlatma

Mutlaka Orjinal Şarj kutusunda şarj edilmeli ve mümkün olduğuca USB üzerinden şarj edilmelidir. Ülkemiz Elektrik akımı anlık farklılık oluşturabileceğinden şarj kutusu bu noktada zarar görebilmektedir.

iQOS 2.4 Plus Kullanıyorum iQOS 3 Modelini Almaya Değer mi?

İncelemede kullanıcıların en çok sorduğu soru. Ve cevabını biliyoruz. IQOS 3, eski sürümden biraz daha pahalı olsa da, satın almaya değer . Konfor, gelişmiş temizlik, şarj, tasarım özelleştirmesi … Gerçekten de daha iyi. 


Karşılaştırma Sonrasındaki Değerlendirme ve Yorumlarınızı Sizde Bizimle Paylaşabilirsiniz.

iQOS 3, Multi ve iQOS 2.4 Plus Karşılaştırması” başlıklı bu inceleme yazımızda sizde değerli yorumlarınızı, soru ve taleplerinizi bu bölüm altında bizlere rahatlıkla iletebilirsiniz. iQOS Cihaz karşılaştırmaları ile ilgili sorularınızı cevaplamaktan ve değerlendirmelerinize ortak olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Satışta Olan iQOS Modellerimizi İnceleyebilirsiniz

iQOS34.com sitemiz üzerinde yer alan iQOS Cihaz Modelleri kategorisi sayfasına giderek cihaz modellerini inceleyebilirsiniz. Kapıda Ödeme Avantajı ve İndirimli fiyatları ile sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?